>

Çelik Konstrüksiyon İmalatı

Çelik konstrüksiyon imalatı ile endüstriyel alanlarda, güvenlik, yürüme ve araç yolları, yük ranzaları, merdiven ve platformlarda çözümler sunulmaktadır. Çelik konstrüksiyon imalatı yapılırken göz önünde bulundurulması gereken bir durum hem montajın hem de demontajın kolaylıkla yapılabilir olmasıdır. 

Çelik konstrüksiyon imalatı sonucunda uygulama alanının özellikleri, kullanım şartları ile isteğe bağlı olarak sıcak daldırma galvaniz veya diğer kaplama çeşitleri ile müşterilerimize uygun şekilde üretilip teslim edilmektedir. Çelik konstrüksiyon imalatında farklı ürünler ile üretim yapılabilir; paslanmaz çelikten de üretilebildiği gibi galvaniz veya elektrostatik boya kaplamalı olarak da montaja hazır teslim edilebilmektedir. İsteğe bağlı olarak kaplamasız çelik konstrüksiyon imalatı da yapılabilir.

Çelik konstrüksiyon imalatı ile uzun ömürlü yapı gereksinimi duyulan endüstriyel tesisler, silolar, imalathaneler, depo, yürüyüş ve araç yolları inşasında, kaygan zeminli çalışma alanlarında kolaylık sağlanır.