Cebri Boru Su Kontrol Ürünleri

Seta Çelik, 1998’den bu yana çözüm odaklı cebri boru ve savak kapısı ürünleri tedarik etmek için önde gelen üreticiler arasında yer almaktadır. Mukavemet, esneklik ve uygulama gereksinimlerinizi karşılayacak dünya standartlarında su akış kontrol ürünleri üretmek için endüstriyel bilgi, beceri ve deneyime sahibiz.

Standart ve özel su kontrol ürün çözümleri sağlamak için en sıkı üretim süreçlerini kullanıyoruz. Ürün yelpazemiz şunlardan oluşur:

Paslanmaz Çelik Cebri Boru
Baraj Kapakları
Termik Santraller
Çelik Konstrüksiyon
HES ve Baraj Revizyon Bakım İşleri
Tank Çeşitleri
Demontaj ve Revizyon Bakım İşleri

Kalite, projelerimizde her zaman aşmaya çalıştığımız bir özelliktir. Seta Çelik ekibi sadece sertifikalı kaynakçılar, imalatçılar ve kalite denetmenlerinden oluşur. Üretim süreçlerimiz, global kalite standartlarına uygun olacak şekilde dikkatle izlenmektedir. Süreçlerimiz aşağıdaki düzenlemelere uymaktadır:

ASME Kazan ve Basınçlı Kaplar Kodu, VIII (ateşlenmemiş basınçlı kaplar)
ASME Bölüm VIII
ASME Bölüm 9 ve AWS D1.1 ve D1.6 (kaynak)

Sertifikalı bir ASME basınçlı kap tedarikçisi olarak, tüm ASME tasarım ve mühendislik yetenekleri cebri boru kaynaklı boru bölümlerinin imalat, kaynak ve muayene işlemlerinden faydalanabilir. Kalite kontrolleri için Koordinat Ölçüm Cihazı (CMM) da kullanıyoruz. Bu, 3D incelemeler, takım sertifikaları, CAD karşılaştırması ve boyut analizi gibi test hizmetleri sunmamızı sağlar.

Seta Çelik, endüstriyel ve global kalite gereksinimlerini karşılayacak kaliteli su kontrol ürünleri sunmaktadır.