Borulama İşlemi

Seta Çelik Endüstriyel Borulama İşlemi Sistemleri, gerekli malzemelerin taşınması için çok çeşitli borular sunmakta, aynı zamanda bu uygulama alanında gerekli olan bağlantı parçaları, valfler ve özel bileşenler de sunmaktadır.

Endüstriyel uygulamalardaki çeşitli çalışma koşullarını ele almak için PE, PP, PVDF ve ECTFE gibi malzemeler sunuyoruz. Borulama İşlemi ile malzeme çeşitliliğinin yanı sıra, bireysel boru bileşenleri, kullanıcılara geniş bir boyut ve akış hızı aralığında boru hatları inşa etme olanağı sağlayarak, bu ürünleri tesis yapımı için mükemmel bir seçim haline getirmektedir. Özellikle borulama işlemi yapılarak agresif ortam ve asitlerin taşınmasında, boru sistemlerinin sağlam özellikleri uzun yıllar çalışma güvenliğini garanti eder.

Borulama İşlemi uygulamaları, soğutma suyu boruları, tesis yapımındaki boru hatları ve agresif ortamların, atık su, egzoz gazı ve egzoz havayollarının taşınması için boru hatlarına ve aparat ve tank yapımındaki borulama işlemi taşınmasına yönelik işlem basınç hatlarından oluşmaktadır.

Borulama işlemi, Hidro Elektrik Enerjisi Üretim Projelerinin ayrılmaz bir parçasıdır ve sabit bir basıncı korumak için sistemdeki su dalgası altında kontrollü Türbülans ile Türbinlerin düzgün çalışması için önemli bir role sahiptir. Genel olarak, Seta Çelik Hidroelektrik Üretim Projeleri, 5 metrelik (51Kg / Cm2) bir basınca ve hatta daha fazlasına dayanmak için kalite borulama işlemi gerekli olduğu yüksek su seviyesine dayanmaktadır.