Basınçlı Kaplar İmalatı

1998'den bu yana, basınçlı kap imalatçısı olarak Seta Çelik aranmıştır, çünkü müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini sürekli olarak aşmaktadır.

Yüksek basınç ve yüksek sıcaklıklarda gazları ve sıvıları depolamak ve / veya taşımak için tasarlanmış basınçlı kaplar üretiyoruz. Basınçlı kaplar, ASME ulusal kurulu ve PED / CE uluslararası güvenlik kuralları ve yönetmeliklerine sıkı sıkıya uyularak tasarlanmalı ve üretilmelidir. Tüm geçerli güvenlik standartlarını tasarlayan, üreten ve test eden bir basınçlı kap imalati yapmaktan gurur duyuyoruz.

İhtiyacınız olan basınçlı kapları üretmek için Seta Çelik ile çalışırken, basınçlı tankınızı veya basınçlı kapınızı tasarlarken ve üretirken gerekli kod protokolünü takip eden ASME basınçlı kaplar sağladığımızdan emin olabilirsiniz. Bizim yeteneklerimiz hem ASME kodu hem de kod olmayan basınçlı kap ve tank üretimi için komple ASME mühendislik tasarımını içerir.

ASME basınçlı kaplarımızı, 200 ve 300 serisi SS, 2205 & 2207 Duplex SS, alüminyum, nikel, Hastelloy alaşımları ve karbon çelikleri gibi paslanmaz çelik ve diğer yüksek alaşımlı malzemelerde imal ediyoruz.

Basınçlı kaplarımızın her biri, ASME yönergeleri ve protokollerini izleyerek üretilir, kaynaklanır ve test edilir. Tüm malzeme test sertifikaları (MTR) ve ASME formları, ürettiğimiz her basınçlı kapta mevcuttur.

ASME Bölüm VIII ve TÜV:

ASME bölüm 9'a kaynak

İkincil yüzey bitirme şunları içerir:

Kumlama ve Boya
Cilalı ve elektro cilalı
Hidrostatik Test - Vakum Sızıntısı Testi
Kızak İmalatı ve Montajı
Codeware - ASME kod hesaplama yazılımı
Mühendislerin ve proje yöneticilerinin Seta Çelik basınçlı kap imalatı personeli, tahmin, ilk mühendislik, yerleşim tasarımı, imalat gereksinimleri ve son test dahil olmak üzere tüm proje aşamalarında size yardımcı olmaya hazırdır. Daha fazla bilgi için bugün bize ulaşın.